Brawo, udało się!

Właśnie wysłałam do Ciebie 3 rozdziały.

Mail zazwyczaj dochodzi w maksymalnie 5 minut.
Czasem wpada w folder SPAM lub OFERTY, więc sprawdź dokładnie.

Możesz też pobrać cały e-book „Jak zarabiać więcej?
Poradnik nauczyciela dla nauczycieli”. Zrobisz to TUTAJ.

Wykorzystaj kod “TEACHEARN“.

Znajdziesz w nim 33 strategie, które przetestowałam na sobie. Działają, więc chcę się nimi podzielić z Tobą, żebyś miał więcej uczniów, więcej pieniędzy i więcej satysfakcji, nie tylko zawodowej ale również finansowej.

Zobacz opinie osób, które już czytały e-book:

Magda

Polecam e-booka Sabiny każdemu, kto kocha swoją pracę i chce by za nią właściwie wynagradzany. Sabina inspiruje do wielu przemyśleń i zmiany perspektywy, daje konkretne rady i narzędzia.”

Kasia

Świetne i merytoryczne źródło wiedzy dla każdego, kto chce się rozwija. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z promowaniem siebie i tego, co mogę zaoferować uczącym się, ale pierwsze efekty już widać.

Klaudia

“Czytam e-book i jestem zachwycona! Widziałam też kilka wystąpień Sabiny i bardzo cenię jej pracę”

Mariusz

Kupiłem e-booka. Muszę przyzna, że jest tam mnóstwo wartościowej wiedzy. Myślałem, że to będzie kolejny ochłap z mało interesującymi frazesami. Myliłem się .

Hanna

Kilka miesięcy temu wpadł mi w rękę ebook Sabiny Polak-Tokarz i się zaczęło. Przemiana zaczyna się w głowie. Sabina krok po kroku przeprowadza przez proces przemiany mentalnej. Jej ebook to taki przewodnik rozwoju osobistego i zawodowego nauczyciela. Pomógł mi podjąć decyzję dotycząca swojego dalszego rozwoju. Utwierdziłam się, że mogę chcieć więcej, zasługuję na więcej. Przede mną długa droga, ale już wiem, z chcę nią iść. Już zrobiłam kilka kroków i czuję, że idzie nowe.

Sabina

Właścicielka i twórca marek Mów Po Angielsku by Sabina Polak-Tokarz oraz Biedny Nauczyciel Bogaty Nauczyciel na Facebooku. Z wykształcenia filolog, z zamiłowania przedsiębiorca. Regularnie wzbogaca swój warsztat dydaktyczny i biznesowy oraz dzieli się przetestowanymi narzędziami i praktykami, które pomagają wykręci lepsze wyniki finansowe. Już wkrótce podzieli się z tobą swoim doświadczeniem w budowaniu zasobniejszego portfela.